חברת מועצת עיריית ירושלים

My blogs

About me

Gender FEMALE
Location ירושלים, ישראל
Introduction אני חברת מועצת העיר משנת 2008, עומדת בראש סיעת ירושלמים. אני פעילה בשני העשורים האחרונים בארגונים לשינוי חברתי. ניהלתי ארגון למסורבות גט והייתי בצוות המנהל של ארגון מגמה ירוקה. החלטתי לפעול במרחב הפוליטי הירושלמי מתוך אהבתי לעיר הזאת, ומתוך הבנה שכדי לדאוג לה צריך להשפיע מבפנים. אני שמחה שזכיתי להיות במרכז העשייה וההשפעה העירונית וזאת תוך האתגר המתמיד במשימה זו. אני פועלת בעקביות במאבק נגד ההפרדה המגדרית במרחב הציבורי, שותפה-מייסדת של "הפורום הירושלמי לארגוני התחדשות יהודית", ופעילה למען שמירת ירושלים כעיר פלורליסטית ומתאימה לכולם. לאחרונה אני גם שותפה במאבק הארצי לצדק חברתי והייתי מיוזמות ומובילות מחאת העגלות. בשלוש השנים הראשונות כחברת מועצה הובלתי את תחומי המנהלים הקהילתיים והגיל הרך. במנהלים הקהילתיים עיקר פועלי התמקד ביצירת קהילה שכונתית ושיתוף הציבור לניהול השכונה בכל אחד מהמנהלים. בתחום הגיל הרך יזמתי את הארכת שנת הלימודים בקיץ ושיפרתי את התשתיות הפיזיות והתוכניות לגני הילדים. עשייה זו מונעת מתוך חזון לקדם את המשפחות הצעירות להיות במרכז החשיבה העירונית, תהליך המתרחש לראשונה בעיר. מזמינה אותך להגיב לפוסטים ולשמוע מה יש לך להגיד.
Interests ירושלים, החברה הישראלית, יחסי חילוניים-דתיים-חרדים, ילדים בחברה הישראלית, ציונות, גלובליזציה, צדק סביבתי, ועוד.
Favorite Music ביטלס, בטהובן, יהודית רביץ, מאיר אריאל.
Favorite Books התנ"ך, פרקי אבות, מותן וחייהן של ערים אמריקאיות גדולות, מיי פירסט סוני, האישה הגלובלית, והיה העקוב למישור, ועוד רבים.