mokopa

My blogs

About me

Gender FEMALE
Links Audio Clip
Introduction Těší mně poezie, klasická hudba, oslovují mně časy dávno minulé, přírodní zahrady, výtvarné techniky,bydlení a design, křesťanská i východní nauka, toulání se lesem bez cíle, naslouchání šumění větru i myšlenkám...a v poslední době ,nejen mně, zaměstnává rekonstrukce malé fary, kterou jsme získali před časem do vlastnictví.
Favorite Movies Piano, Frida, Cesta z města, Čokoláda, Vanilkové nebe, Město andělů, Čistá duše, Sedm let v Tibetu, Byli jednou dva písaři, Miss Potter atd.
Favorite Music renesanční, barokní, tradiční jazz, Miloš Bok, Jaroslav Krček, Cčští Madrigalisté, František Xaver Thuri, Adam Michna z Otradovic, Jan Dismas Zelenka, ale i Bjork, U2, Peter Gabriel, Phil Collins, Kate Bush, Čechomor, Pink Floyd, Nils Petter Molvaer, Jan Garbarek ale hlavně skupiny Cocteau Twins s Lizou Fraser, This Mortal Coil, Dead can dance s Lisou Gerrard...atd.
Favorite Books od Klostermanna, Bronteové, Austenové, od Evy Hudečkové, poezie p.Skácela, p. Reynka, p. Zahradníka, p. Hraběte, p. Seiferta, knihy od i s p.Werichem, p.Merežkovského "Leonardo da Vinci" ... atd.