Kajinka1

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Education
Location Těchonín, Czechia
Introduction Jsem praštěná, Zvědavá, kamarádská a milá holka která si ráda povídá biť o blbostech. Ráda poznávám nové lidi, jezdím na výlety, čtu a hraju hry. Mám ráda koně, kočky, psi, papoušky v podstatě nepohrdnu žádným zvířátkem pokud se nejedná o hmyz i když pavouci mi zrovna nevadí:). Chodím na zdravotnickou školu v Brně a až ji dodělám chci na výšku do Hradce. Mým snem je stát se doktorkou a pomáhat lidem./ I'm crazy, curious, friendly, nice girl who likes to talk even about some crazy stuff. I enjoy meeting new friends, going on trips, reading and playing games. I like horses, cats, dogs, parrots basically I don't despise any animal as far as insect is not included although I don't mind spiders. I attend medical school in Brno and when I graduate I wanna go to university in Hradec Králové. My dream is to become a doctor and help people.
Interests The sims3, Čtení, Škola, Kamarádi, sledování vlogů a letsplayů od GoGa!, a taky letsplaye od Defi
Favorite Movies Ooo těch je :)
Favorite Music Já mám ráda od všeho něco slyším písničku v rádiu nebo na óčku-líbí se mi a hned si ji stáhnu nebo poslouchám na youtube :)
Favorite Books Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk, Letopisy narnie, Encyklopedie všeho druhu a určitě knížky který si ještě přečtu! :D