MeMyselfAudrey
My blogs
- MeMyselfAudrey _ Bir Dukan Hikayesi
- MeMyselfAudrey _ Sevgili'm İstanbul
- MeMyselfAudrey _ Sultan-ı Yegah
- Audrey'nin Çalakalem Güncesi
Blogs I follow
Gender | Female |
---|---|
Location | Neverland |
Introduction | Kendi kendimle konuşmak, aslında en sevdiğim eylemlerden biri sayılmaz. Kendi kendime düşünebiliyor olmak yeterli. Yani anlayacağınız aslen ben, benden ötesi ile konuşmak isterim. Sonra paylaşmak isterim. İsterim ama! Ciddi, ciddi. |