iρekβöceği~

My blogs

About me

Gender FEMALE
Industry Maritime
Occupation Lojistik
Location Wonderland
Introduction Bazen çok hüzünlüyüm, üzerime yapışan bu hale inat aslında bir o kadar neşeliyim. Ama hayat dolu ve mutlu olmam okuduğum onca NLP ve psikolojik kitapları içmeme rağmen gördüm ki sadece bana bağlı değil.. Yani "içimde" falan değil?! Sevdiklerime, onlarla yaşadıklarıma ve beşeri ilişkilerime bağlı:) Uzun, noktalamasız, devrik cümleler yazdığımı söyledi çok sevdiğim biri bence haksızdı, anlıyordu da işine gelmiyodu. Ama evet yapmak istediğim tam da bu! Saçma sapan düşüncelerim, düşük devrik cümlelerim içimde kalıp patlamasın.. Yeni blogger muamelesi yapmayın en eskilerdenim ben, istikrar yoktu:p Belki bu kez öyle olmaz? Belki de bir kıvılcıma bakar. Bir anı bir anına uymayan birinden bahsediyorum. Her söylediğimi dikkate almayın, yazım hatası hiç aramayın zira kompozisyon ödevi değil, bilirkişi değil kişiye özel bir alandasınız..Bir tıka bakar kaybolmam;)
Interests Internet, sinema, kitap, müzik, blog okumak, yemek yapmak, teknoloji, facebook (kesinlikle nefret ediyorum), geleceğim, herşeyi merak edebilirim kısaca.
Favorite Movies Yerdeki yıldızlar, Yeşil yol, İncir reçeli, Kaybedenler klübü, Çalgı çengi, Eyvah eyvah, Gölgesizler, Twilight, Forrest Gump, Ice Age, The Sixth Sense, Into the Wild, Mr.Nobody, Hangover 1-2 (düzenlenecek)
Favorite Music Soundtrack, Cem Adrian, Feridun Düzağaç, Hüsnü Arkan, Candan Erçetin, Bülent Ortaçgil, Ezginin günlüğü, Özlem Tekin, Levent Yüksel, Kıraç, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Pentagram, Sezen Aksu, Gripin, Manga, Zakkum, Teoman, Yeni Türkü, Bazı türküler:)
Favorite Books Sefiller, Suç ve Ceza, Medyum, Mahşer, Psikopat, İtalyanca Aşk Başkadır, Kadının Adı Yok, Simyacı, Ferrarisini Satan Bilge, 5 Sevgi Dili, Aşkın Gözyaşları(tabii ki devam edecek:)