Joanna Langowska

My blogs

About me

Gender FEMALE
Occupation Własna działalność
Location Zalewo, warmińsko - mazurskie, Poland
Links Audio Clip
Introduction Jestem jak Książka... Większość Ludzi widzi tylko moją okładkę... Mniejszość czyta wstęp... Większość wierzy tylko krytykom... Nieliczni poznają moja treść... _*_*_*_*_*_ Cieszę się w życiu drobiazgami, by móc każdego dnia spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy WIELKIE. Jestem pozytywnie i optymistycznie zakręconym człowiekiem i czasem uśmiecham się przez łzy skrycie ,ale po mimo to z nowym dniem bardziej kocham moje życie :)
Interests Moje zainteresowania są wszechstronne, bo nigdy nie wiadomo co, kiedy i do czego nam się może przydać. Przede wszystkim kocham piękno w prostych przyziemnych rzeczach, kocham swoje rękodzieło, szyć na maszynie i ozdabiać wszystko co się da w domu i nie tylko. Po za tym interesuje mnie irydologia i medycyna nie konwencjonalna oraz fotografia.
Favorite Movies Ptaki ciernistych krzewów... Przeminęło z wiatrem .
Favorite Music Romantyczna i życiem pisana....
Favorite Books Najlepszą książką, którą czytam w samotności każdego dnia na nowo, strona po stronie, jest moje życie, w którym kocham i tracę, upadam i wstaję lecz patrząc w lustro siebie poznaję bez wstydu mogę spojrzeć w swe oczy by znów od rana z losem bój toczyć każdego dnia przed niejednym staję wyborem czasem ktoś powie, że to jest chore lecz wolę być niż mieć bardzo wiele.... i taką mnie doceniaj jeśli jesteś moim Przyjacielem...a po za tym to nie sztuka być wesołym, kiedy zewsząd radość tryska, ale sztuką jest iść z pogodnym czołem kiedy ból Ci serce ściska .... dziękuję Bogu, że dał mi Wiarę i siłę by po mimo wszystkich przeciwności losu i cierpienia i bólu z różnych przyczyń i zdarzeń losowych to wszystko cierpliwie przetrwać, dziękuje, za to, że miałam ta siłę by się nigdy nie poddać choć nie raz wydawało mi się, że nie dam rady iść dalej ...oraz dziękuję za to co mam i nie pragnę więcej niż mogę dostać i cieszę się tym, że dostaje od Życia tyle ile jestem w stanie udźwignąć ...:):)