מיכליבלוגי
My blogs
Blogs I follow
Gender | Female |
---|---|
Industry | Education |
Occupation | מחנכת |
Introduction | הי, מיכל שמי ולחנך זה מטרתי. במושב מגשימים גרה אני, וכולי תקווה שגם תלמידיי יגשימו את כל חלומותיהם. בבית הספר היסודי בנוה סביון אני מלמדת, וכבר 14 שנים אני משתדלת. שאהיה ראויה לאמון התלמידים והוריהם, ואת שליחותי אבצע במסירות ובמקצועיות הנדרשת. אשמח להכירכם עמיתי לקריירה, וביחד להשתפר איתכם במקצוע. שלכם, מיכל מעוז. |