ROMA

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender Female
Location JASTRZĘBIE ZDRÓJ, śląskie, Poland
Introduction Bardzo długo przymierzałam się do mojej papierowej przygody i ciągle coś stawało na przeszkodzie. Myślę, że sama sobie te przeszkody stawiałam. Nareszcie się odważyłam i od tego momentu w moim życiu nastała epoka papierowa. Jeżeli nie lubisz papierków zajrzyj na mój blog robótkowy, jeżeli robótki cie nie fascynują - zajrzyj do epoki papierowej.
Interests turystyka rowerowa literatura podróżnicza, psychologiczna, kobieca warsztaty rozwoju osobistego, no i oczywiście ... robótki ręczne wszelkiego rodzaju...
Favorite Movies całe mnóstwo - ciężko byłoby wymienić. Chętnie wracam do "Władcy pierścieni" i "Pachnidła" bez względu na nastrój i aktualną modę. Na podły nastrój polecam polski film z lat wczesnych siedemdziesiątych "Dziewczyny do wzięcia" - oj, można się upłakać ze śmiechu - ten klimat się nie starzeje! Seriale, które lubię to "Gotowe na wszystko" i "Chirurdzy"
Favorite Music rock&roll - uwielbiam, chillout i ambient - najświeższe zainteresowanie, stale i niezmiennie lubię sobie posłuchać Beatelsów, Aerosmith, Phila Collinsa, Suzi Quatro, Smokie itp..., Country Music - od lat chętnie słucham tego "amerykanckiego disco-polo". Być może muzyczka mało ambitna, ale wpadająca w ucho i podnosząca na duchu...
Favorite Books Eve Ensler - "MONOLOGI WAGINY", "DOBRE CIAŁO" Beata Pawlikowska - wszystkie kolejne odcinki "Blondynki w ...", Wojciech Cejrowski "Rio Anakonda" i inne, Susanne Kubelka "Nareszcie po czterdziestce", Parick Suskind "Pachnidło", William Wharton : wszystko, co napisał - choć niektórzy twierdzą, że to literatura dla kucharek. Mimo wszystko polecam do czytania - wiele wzruszeń.