unuttuğum yalanlar

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender MALE
Industry Science
Occupation Doktor
Location Ankara, Turkey
Links Audio Clip, Wishlist
Introduction Her konuda söyleyecek bir şeyleri olduğunu sanan, geveze mi geveze, denize ve oğluna tutkun bir doktorum. Bizim buralarda benim gibilere "beyin cerrahı" da diyorlar ama siz sadece "doktor" deyin yeter. Tabi bu kadar meraklı olunca insan, başına da gelmedik iş kalmıyor. Oysa kimseye ilişmeden yaşamaya çalışıyorum ben, hayat zaman zaman bana ilişse de onu görmezden gelerek devam ediyorum. Acı çekmeye geldi insan bu dünyaya biliyorum, ama ben hala varoluşumun sebebini arıyorum.
Interests din, mitoloji, şiir, sanat, resim, müzik, edebiyat, tarih, astroloji, astrofizik, tıp, model uçak, savunma sporları, doğa sporları, uzak doğu, ufo, yaradılış, satranç
Favorite Movies vizontele, son samuray, yüzüklerin efendisi, matrix, the others, eşkiya
Favorite Music grup yorum, grup ekin, grup kızılırmak, grup özgürlük türküsü, grup vardiya, nurettin rençber, nazan öncel, ahmet kaya, feridun düzağaç.
Favorite Books İlahi Karşılaşmalar (Zecharia Sitchin)gizli sırlar öğretisi (parapsikoloji, Ergun Candan), yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek (şiir, Adnan Yücel), Hasretinden prangalar eskittim (şiir, Ahmed Arif)