Eby

My blogs

About me

Gender FEMALE
Industry Marketing
Location İstanbul, Turkey
Introduction 1985 doğumlu, 90'lar çocuğu olarak şanslı bir neslin ürünü. Kırmızı rugan ayakkabılarla, kadife elbiselerle, "Yağdır Mevlam Suuu" şarkısını diline pelesenk etmiş, bir çok çocuğunun aksine her şeyin kırmızısını isteyen şirin kız çocuğu. Okudu okudu okudu... Hala okuyor. Sanırım okumak bitmiyor, büyümek gibi...:) Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi bölümünde yüksek lisans yapıp; "Heyo süper bir bölüm, bir Markayı yönetmek için deliriyorum , bir sürü güzel fikrim var derken; özel sektörün 1,5 senede hayallerimi kırması paha biçilemez bir duygu inanın. Olsun ben yine de umutluyum hala :) İç dünyama gelince kimsenin bilmediği, o dışında kaldıkları duvarların içinde belki de hiç bilemeyecekleri bir Ebru var. Anılarını biriktiren, hayattaki ayrıntıları seven, sevdiren, biraz melankolik biraz umursamaz, bir dostunun söylemiyle sabır taşı, bazen neşeli- cıvıl cıvıl, bazen suskun ve düşünceli, bir koku ya da bir müzik duyduğunda; ilk duyduğu an'a anında geçiş yapabilen, o hissi asla unutmayacak olan duygusal, romantik bir ruhani. Evet benim bu :)
Interests Moda, Kendi çapında styling, Huzurlu ve farklı mekanlar keşfetmek, Makarna sosları, Bisikletle yokuş aşağı inmek, toprak renkleri, aşk günceleri tutmak, keşfedilmemiş şarkılar...
Favorite Movies Şeytanın Avukatı, Akıl Oyunları, Kelebek Etkisi, Piyanist, Ceket, Çıldırış, The Machinist, The Old Boy, Ölü Ozanlar Derneği, Patch Adams, Click, August Rush, Eternal Sunshine of the spotless mind, Frida, Leon, V for Vendetta, The Notebook, Jeux d'enfants, The Truman Show, What Dreams May Come
Favorite Music Nouvelle Vague, Farid Farjad- Golha, Buika, Opeth, Yasmin Levy, Enrico Macias, Zeki Müren, Erkan Oğur, Bülent Ortaçgil, Ezginin Günlüğü, Redd, Sema Moritz, İncesaz, Yeni Türkü, Cem Adrian.
Favorite Books Paulo Coelho- Zahir, Maeve Binchy- Yalnız Kadınlar Sokağı, Maeve Binchy- Geri döneceksin, Cezmi Ersöz- Şizofren Aşka Mektup, Adam Fawer- Olasılıksız, Maeve Binchy- Yıldızlı ve Yağmurlu Geceler, Paulo Coelho- Simyacı, Sokrates'in Savunması, Küçük İskender- Gözlerim Sığmıyor Yüzüme, Küçük Prens, Ahmet Altan- İçimizde Bir Yer, Jack Trout- Büyük Markalar Büyük Hatalar.