ebru altin

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Communications or Media
Introduction Araştırmacı gazeteci modunda, atom karınca tadında, biraz zıpır, biraz kikirik, okur, yazar, çizer, bol bol da oturur sinemanın büyülü dünyasına yolculuk yapar, zaman zaman inatçı keçilerle akrabalığı olduğunu düşünür, uykusuzluktan geberik olduğu sürelerde en fazla 50'ye kadar koyun, kuzu küçük baş hayvanları sayabilir, 50'den sonra fosur fosur uyuyup, uyuduktan 5 saat sonra da piyasaya çıkarak kikirik birşekilde güne başlar ve öylede günü bitirir.
Interests Mesleğinden ötürü her bir haltı merak eder, ne yapar eder, olaya kendini dahil eder, sonrada istediğini elde ettikten sonra, ohhh bee der... O denli meraklı pakizedir yani :)))
Favorite Movies Pulp Fiction, The Shawshank Redemption, Oldboy, Leon, The Green Mile, La Vita e Bella, Amores Perros, A Beautiful Mind, El Laberinto del Fauno, Bridge To Terabithia, Up, Shrek, Rotatuile ve Hayao Miyazaki'nin tüm animeleri
Favorite Books Ayrım yapmadan her bir yazıyı, kitabı, çalışmayı okur inceler. Favori yazarı Paulo Coelho'dur. Şu aralar paralel evren ve fizik kuantum'a dair yazılmış çizilmiş her kitabı okur, her seferinde de aaa bir gidesim geldi paralel evrene diye sayıklar, Yakında çıkaracağı masal kitabı içinde gözdeler sınıfından vip salonunu ayırmış durumdadır...:)))