PinkVespa

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Advertising
Location İstanbul, Turkey
Introduction Dünya'ya ters gelmeye çalışarak, ilk farklı adımı atmışım. Ama ne ailem ne de hayatlarına gireceğim insanlar ben büyümeye başlayınca neler olacağından bihaber... Sıradan bir çocukluk, Sıkıntılı bir ergenik, Envai çeşit macerayla üniversite yıllarına giriş, Ana bilim dalı; Doğu dilleri edebiyatı, Yan dalı; içinde kalan arkeoloji, İlk yurtdışı deneyimi ile hayata bakışı değişen, İlk iş deneyimi ile hayal kırıklığı yaşayan, Sevilen bazen de sevilmeyen, Hoşgörü,huzur,samimiyet,saygıen birinci anahtar kelime, Aşıkken daha güzel, Ruhu parande, Lüksü hayal kurmak ve yapmak, Hakkımdakilerin dahası için blog kapıma tık tık.
Favorite Movies Amelie Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Notebook, Avatar, First 50 Kiss, Big Fish, Requem for a Dream, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Prestige, Sweet November, The Lake House, The Number 23, Revolutionary Rood, The Pianist, Old Boy, Million Dolar Baby, Scarface, Awake, A Beautiful Mind, Fight Club, Pulp Fiction, The Curious Case Of Benjamin Button, Slumdog Millionaire, Ice Age, Black Swan..
Favorite Music Lady Gaga, Adele, Flunk, Bebe, Madonna, Norah Jones, Queen, Parov Stelar, PaoloNutini, Editors, Nancy Sinatra, Edit Piaf, Spot Vihvo, Rihanna, Train, Katy Perry, Black Eyed Peas, Cheryl Cole, Pixie Lott, Angus&Julia Stone, Amy Winehouse, Cibelle
Favorite Books Masumiyet Müzesi, İstanbullular, İki Yeşil Susamuru, Kumral Ada Mavi Tuna, Aşk, Uçurtma Avcısı, Boleyn Kızı, Olasılıksız, Empati, Gazap Üzümleri, Uğultulu Tepeler, Kar, Siyah Süt, Twilight, New Moon Çivisi Çıkmış Dünya..