נועה פישמן
My blogs
Gender | Female |
---|---|
Introduction | שלום קרואים לי נועה פישמן , אני בת 12 ושמונה חודשים (ינואר 2010). אני גרה בישוב כוכב יאיר - צור יגאל , בחטיבת הביינים על שם אילן רמון . בלוג זה מוקדש לסבא ראובן באהבה גדולה . |
Gender | Female |
---|---|
Introduction | שלום קרואים לי נועה פישמן , אני בת 12 ושמונה חודשים (ינואר 2010). אני גרה בישוב כוכב יאיר - צור יגאל , בחטיבת הביינים על שם אילן רמון . בלוג זה מוקדש לסבא ראובן באהבה גדולה . |