Gonca
My blogs
Blogs I follow
Location | İstanbul |
---|---|
Introduction | 1985doğumluyum,Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümünü burslu olarak okudum ve onur derecesi ile mezun oldum. Kurabiyeler, cupcakeler ve pastaların renkli dünyasını keşfedince tasarım yönümü bir süre bu alanda kullandım şimdi tekrar bir yandan mimarlık mesleğinde kariyerime kaldığım yerden devam ediyorum bir yandan Pembe Merdane'yi yürütüyorum. |