OMEP ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
My blogs
Blogs I follow
Interests | Το Παράρτημα της Ο.Μ.Ε.Ρ. στη Θεσσαλονίκη ιδρύθηκε στις αρχές της δεκαετίας του 1990 και απευθύνεται σε κάθε ενήλικο άτομο που ενδιαφέρεται για την εκπαίδευση και τη φροντίδα των παιδιών προσχολικής και πρωτοσχολικής ηλικίας. Οργανώνοντας διάφορες δράσεις, όπως: σεμινάρια, ημερίδες, συνέδρια, εκδηλώσεις με πρωταγωνιστές τα ίδια τα παιδιά, επιδιώκει να προασπίζεται το δικαίωμά τους στην εκπαίδευση και στο παιχνίδι. |
---|