Begonvilli Ev

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Location Antalya, Turkey
Links Audio Clip
Introduction Akdeniz kıyılarında, doğa ile iç içe, kitaplarla, sanat ve kültürel etkinliklerle renklendirilmiş sade bir yaşam. Hayvan sevgisi en güzel renklerimizden birisi. Begonvilli Ev’de altı yürek atar. Sıradan insanlar ve onların can dostları, küçük huysuz bir köpekle, dünya tatlısı üç kedinin dünyasında ilginç ne olabilir dersiniz? Bu evde, çoğu kez insanlarca fark edilmeyen ama yaşama sevinci oluşturan, birleşince kocaman olan küçük mutluluklar var. Biz bunlara ‘’Yaşamın Renkleri’’ diyoruz. Bu renkleri paylaşmaya ne dersiniz?
Interests kitap, müzik, sinema, resim sanatı, mimari, dekorasyon, fotoğrafçılık, bahçecilik, el işleri, ev ve sokak hayvanları, Türk ve dünya mutfakları
Favorite Movies The Bridges Of Madison County(1995 Directed by Clint Eastwood. With Clint Eastwood, Meryl Streep) Casablanka(Humphrey Bogart, Ingrid Bergman, Paul Henreid), Gazap Üzümleri(Henry Fonda), On Golden Pond(Henry Fonda, Katharine Hepburn, Jane Fonda), Amedeus(F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge) Brahms'ı Sever misiniz?(İngrid Bergman, Yves Montand), Braveheart (Mel Gibson)
Favorite Music İspanyol Romansı Klasik Gitar(Anonim), Hungarian Dance (Brahms), Toccata and Fugue D minor Bach), Asturias Layenda, Asturias Layenda (Albinoni) Lady in Blue (Joe Dolan), İf You Go Away (Shirley Bassey), My Friedn The Wind (Demis Roussos), Come back to Sorrento, My Way (Frank Sinatra)
Favorite Books Ve Çeliğe Su Verildi(Ostrovski), Gazap Üzümleri (Steinbeck), Jack London'ın tüm yapıtları.