Melancholia

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Arts
Occupation Specjalista ds Sprzedaży
Location Włocławek, Kujawsko-Pomorsie, Poland
Introduction Wszystko zaczęło się od zwykłej ciekawości... a teraz już tylko marzę o tym, aby odnaleźć się na tym pięknym lecz dziwnym świecie. W poszukiwaniu sensu życia oraz swojego miejsca na ziemi, przemierzam szerokie morze ludzkich myśli z drutami bądź szydełkiem w ręku, próbując wydziergać wzór swojego życia.
Interests Jako kobieta ciekawska, wszędobylska i pełna werwy, mam ich sporo, jednak najważniejsze to książki, dzierganie uwielbiam dobre zdjęcia i filmy. Jedną z moich najstarszych i najdziwniejszych pasji są TYGRYSY, chociaż te małe kociaki uwielbiam wcale nie mniej :). Kocham podróżować w miejsce dalekie i dzikie, ale również uwielbiam bliskie, krótkie wypady na łono natury. Turystyka górska po woli staje się dla mnie sportem ekstremalnym. Jednak spacer po górach, nawet tych niewysokich i podziwianie przepięknych widoków uwieńczony grzanym winem przy kominku jest równie atrakcyjny.
Favorite Movies August Rush, Joe Black, American Beauty, Masz wiadomość, Francuskie pocałunki, Spacer w chmurach, Dom nad rzeką, Przeczucie, Stygmaty, Labirynt Fauna i wiele wiele innych ...
Favorite Music zbyt wiele pisania :)
Favorite Books Jestem fanatyczką książek, nie będę się jednak rozpisywać jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na portal lubimyczytac.pl :)