Nina

My blogs

About me

Gender FEMALE
Industry Law
Location Warszawa, mazowieckie, Poland
Introduction Gotowanie ma w sobie coś niezwykłego. Czasem kilka zwykłych składników pozwala na osiągnięcie zupełnie niezwykłego rezultatu. Ot, taki chleb na przykład.
Przyznam, że nie sądziłam, że będę go piec regularnie, ale wpadłam jak śliwka w kompot, głównie za sprawą smaku domowego pieczywa na zakwasie - tak różnego od dostępnego w warszawskich sklepach.

Nieustanne poszukiwanie nowych smaków pozwala mi na wznoszenie się na kulinarne wyżyny. To dla mnie niezwykle ciekawa wędrówka.
Mam jeszcze wiele smaków do odkrycia. Dlatego też rzadko robię coś dwa razy - zwłaszcza jeśli chodzi o desery.

Na blogu znajdują się rzeczy, które zjadłam i polecam. Bloga prowadzi się dla siebie, ale niezależnie od tego, cieszy fakt, że są osoby, które zaglądają do mojej kuchni. Jeszcze bardziej cieszy mnie jeśli mogę kogoś zainspirować i sięgnie po garnki chociaż oficjalnie twierdzi, że gotować nie potrafi ;)

Dlaczego warto szukać najlepszych przepisów i dobrze jeść? Bo przygotowanie smacznego jedzenia zabiera tyleż czasu, co niesmacznego.
Favorite Music jazz, klasyczna, filmowa
Favorite Books Złuda, Zapach miasta po burzy, Życie na pełnej petardzie, Morderstwo i dcała reszta, Middlesex, Na południe od granicy na zachód od słońca, Początek, Kronika ptaka nakręcacza... no i oczywiście książki kucharskie :)))