boguska43

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Fashion
Location London/Warsaw, United Kingdom
Introduction "Od grzechu zaczął sie jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał jest więc od tąd, po dziś dzień- raz grzeszna raz święta, dobra i zła, daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza, jest jak anioł i demon jest jak upior i cud, jest początkiem i końcem... KOBIETA!" J.Tuwim Staje sie wlasne oto taka kobieta- zmienną i zagatkową naturą :) Bogumiła- "ta, której los sprzyja" :)
Interests Jest tego troszkę...za długa lista i nikomu nie będzie chciało się czytac... może z czasem ją uzupełnię :) Póki co pozostawiam wam maxymę- "Remember, if you ever need a helping hand, you’ll find one at the end of your arm. . . As you grow older you will discover that you have two hands. One for helping yourself, the other for helping others." -Audrey Hepburn
Favorite Movies DIRTY DANCING!!!! Chyba nie ma ziewczyny, która go nie kocha :D Od niego zaczęła się moja przygoda z tańcem :) Do ulubionych mogę również zaliczyc Uwierz w ducha; krwawy diament;Pamiętnik; Breakfast at Tiffany- Mmmm.... i wiele wiele innych któryh teraz nie pamiętam ale z czasem mi się przypomną :)
Favorite Music Chyba nie ma takiej której nie posłuchała bym i nie polubilabym :)
Favorite Books Paulo Coelho i jego 11 minut :) Wszystkie książki ma wspaniałe choc musialam do nich ojrzec i dopiero za drugim podejściem skradły me serce.