lambi

My blogs

About me

Gender FEMALE
Industry Architecture
Location Dolny Śląsk, Poland
Introduction Nie wytrzymałam tempa jakie narzuca życie w mieście, zwinęłąm tobołki i osiedliłam się w starej chacie - wprawdzie bardzo problematycznej, ale w zamian natura na wyciągnięcie ręki... Obok mnie mąż, dzieci - 5 i 17 lat oraz gromadka kotów. Mój Blog to raczej typowy w tych czasach pamiętnik, ale o rzeczach nietypowych, bo pokazujący jak zamiast kuli dyndającej u dźwiga użyć wewnętrzej mocy, posmarować to warstwą portfela by jednak coś ocalić...I nie tylko...można wierzyć, że stworzy się bajkę a wtedy i my i dom sam rośnie:)
Favorite Movies "Wielki Błękit", filmy Jarmuscha, Tarantino, oczywiście wszystkie Beson'a, Barei plus wszystkie dobre stare polskie i inne, seriale w żadnej postaci...ble !
Favorite Music haha...nie lubię disco, metalu, rapu...na stałe związana jestem z Garbarkiem, P. Gabrielem, Jane's addiction, Sade, Basią, Kate Bush, właśnie dla tego nie chciałam wymieniać...pewnie pominęłam najważniejszych stu :)
Favorite Books "Kłębowisko żmij" F.Mauriac, "Twierdza" A.Saint-Exupery, "Wilk stepowy" H.Hesse, poza tym Tokarczuk, wszystkie Marqueza, Cortazara i wiele innych...