1 – 7 van 7
Blogger sanderschenk zei...

Goed stuk Margreet!

7:08 p.m.

Anoniem Danniëlle zei...

Ben ook benieuwd naar het verhaal van Martijn. Het lukte Kwek en ondergetekende niet om de kersverse winnaar te strikken om vandaag al een stukje te bloggen. Maar ja, we liepen mekaar dan ook bij de AH To Go tegen het lijf en niet bij UGame Ulearn :-)

Fijne vakantie!

8:36 p.m.

Blogger m2cm zei...

@Sander,
Dank voor het compliment!

@Daniƫlle,
je moet nog even geduld hebben: we nemen even vrij van bloggen. Maar het verhaal komt zeker, al was het alleen maar omdat ik er zelf ook erg benieuwd naar ben ;-)

9:15 p.m.

Anoniem Sybilla zei...

Proficiat! Ik hoor graag alle details na jullie welverdiende vakantie :)

Goed stuk, kernachtig verwoord - helemaal mee eens!

12:51 p.m.

Blogger m2cm zei...

@Sybilla,
Die details komen zeker; Martijn heeft daar al plannen voor. En dank voor het compliment; laten we hopen dat scholen dit soort toetsen (meer) gaan gebruiken!

11:47 p.m.

Blogger Paul zei...

Gefeliciteerd Martijn! (En Margreet). Ik zag het al toen ik in de zaal zat bij Ugame/Ulearn. Ik ben benieuwd naar zijn verhaal.

8:39 a.m.

Anoniem janien zei...

Dikke proficiat voor Martijn uit Vlaanderen, regio Antwerpen! En voor de apetrotse moeder Margreet! Het moest er van komen ... Ook ik kijk uit naar zijn overwinningsverhaal.

Prettige vakantie!

8:48 a.m.

Je kunt bepaalde HTML-tags gebruiken, zoals <b>, <i>, <a>

Reacties modereren is ingeschakeld. Alle reacties moeten worden goedgekeurd door de auteur van de blog.

Nadat je je reactie hebt verzonden, word je gevraagd in te loggen.
Bewijs dat je geen robot bent