1 – 4 van 4
Anoniem Joel de Bruijn zei...

Na het lezen van je post, bedacht ik dat er misschien niet zozeer didactische ict toepassingen zijn van zo'n touch netbook, maar er zijn wel onderwijslogistieke voordelen:
je kunt namelijk zo makkelijker de "applicatie naar de werkplek brengen", doordat presentie, cijfers, LVS gegevens ter plekke makkelijker kunnen worden vastgelegd. Ipv eerst op papier en daarna administratief. Bedankt iig voor je review.

7:04 p.m.

Blogger JoG zei...

Welke type was / is het precies?

6:50 p.m.

Blogger m2cm zei...

@Joel,
Die logistieke voordelen zie ik wel, maar die gelden volgens mij ook voor een gewoon netbook, zonder touchscreen. En die zijn véél goedkoper!

@JoG,
Het gaat om de Gigabyte T1028M. Maar ik betwijfel of de verschillen tussen de modellen voor het onderwijs van belang zijn. Volgens mij is het meer een kwestie van tech-high tech of nog higher tech-gadget ;-)

7:38 p.m.

Blogger Unknown zei...

Het is overigens een 1028X en niet de M. De M heeft standaard al een 3G-modem voor mobiel internet aan boord. De X heeft dat niet.

12:00 p.m.

Je kunt bepaalde HTML-tags gebruiken, zoals <b>, <i>, <a>

Reacties modereren is ingeschakeld. Alle reacties moeten worden goedgekeurd door de auteur van de blog.

Nadat je je reactie hebt verzonden, word je gevraagd in te loggen.
Bewijs dat je geen robot bent