Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"TÜRELEM!"

7 megjegyzés -

1 – 7 / 7
Blogger RittyNT írta...

Orbán titka a zsarolható (megfélemlíthető) vazallusok használható gazdasági ereje.
Pl. Csányit is egy volt UD-s próbálta Megzsarolni, de most még vigyáztak rá. Ha Orbán valamiért megroggyan, akkor a titkok tudói szétcsapnak a droidseregen és megpróbálják beváltani a zsetonjaikat. Egyébként a gondviselés is rövidíthet Orbán országlásán :)

2011. január 26. 13:14

Névtelen kamillavirág írta...

"szépen kihízik, lesz neki formás püspökfalatja meg melle,szép combjai,"

Ez mind megvan, a serpenyőt felejtsd el, a spékelésben benne vagyok. (Kell a cím?)

2011. január 26. 19:36

Névtelen Névtelen írta...

Kedves PUPU!
A mellékelt svédcim/http://....../ nem a Grippen,hanem a IKEA
tulajdonosával foglakozik.Tegnap este volt téma.
Stockholmból,
Ûdvözlettel

2011. január 27. 9:55

Blogger Erzsébet írta...

A fantáziám tág határaival eddig ki voltam békülve, és most ezeken a határokon belül nem tudok elképzelni olyan elfogadható indokot, melyet Polt Úr hozhatna fel a Gripen anyag ki nem kérése mellett!! Persze ki is kérheti, aztán 80 évre titkosítják!! Húúúúúúúú de pesszimista vagyok!!

2011. január 27. 10:04

Névtelen Névtelen írta...

Stefanides:Olyan jók az irásaid,olvasásuk kőzben minha a majd felcseperedező liba zsirjával kenegetnék a májamat!
Üdv:Stefanides
/apropo:megyek ma túntetni/

2011. január 27. 14:56

Névtelen dömper írta...

„A mai jobboldalnak már nincsenek személyes emlékei sem Rákosiról, sem elődeiről, történelmi ismereteik pedig igencsak hézagosak.”
A mai baloldalnak bezzzzzzeg csak emlékei vannak, - amely már történelem, s jó nagy tehetetlenséggel párosul. Jó lenne már végre beletörődni ebbe a helyzetbe! Ha pedig nem megy, akkor tetteket felmutatni, nemcsak beszélni. Könnyű beszélni, s várni, hogy más kikaparja a gesztenyét, avagy a kedvenc szövegeddel élve várni, hogy berepüljön a sültliba.

”Emellett nagyrészük a demokráciáról azt hiszi, hogy az azzal a helyzettel azonos, amikor ők vannak hatalmon, és csak és kizárólag ők mondják meg a frankót”.
Eddig idolod mondta meg a frankót, akkor azt kellett elfogadni és az sem volt könnyű. Ha 8 évvel ezelőtt nem Medgyessyvel indult volna az mszp, akkor biztos hogy nem is lettek volna befutók. De őt el kellett távolítani, hogy idolod szóhoz juthasson. Hát rácsesztetek, idolod arcával nem tudtátok tartani a népszerűséget. És ha azt hiszed, hogy vele újra nyertek, akkor nagyon tévedsz. Mára ő már az „utálatoskép” szimbóluma lett.
A kerék forog, - ugyanannyit le, mint amennyit fel.
Jobb belenyugodni, mint beleőrülni!

2011. január 28. 19:04

Névtelen Névtelen írta...

kedves PUPU! Ez a "dömper"össze-vissza beszél/mint az általa szeretett jelenlegi hatalom/,azt mondja kár várni.Te csak azt montad,hogy türelem!Na azt jol mondja hogy a kerék forog,akkor az ö idoljának is eljön a vég,és mi nem várunk ,belesegitünk a kerék gyorsabb forgásába!/voltam tüntetni és megye is minden alkalommal/
Üdv:Stefanides

2011. január 29. 20:47

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot