Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"ÁLLAMFÉRFIAK ÉS ÁLLAMASSZONYOK"

13 megjegyzés -

1 – 13 / 13
Névtelen 1970 írta...

Kedves PuPu!

Azért, ha csak néhány 20. századi női politikusra - és "csodás" tevékenységére - gondolok (pl.: Margaret Thatcher, Madeleine Albright, hogy a korábbi századokra nem is menjünk vissza), meglehetősen szkeptikus leszek az utolsó bekezdésedben írottak tekintetében.

2021. június 18. 21:23

Névtelen anteus írta...

Mindhárom mögött egy- egy Birodalom áll(t) párszáz évig: a Brit, az amerikai és a Habsburg.

Nem ugyanaz.

2021. június 19. 10:10

Blogger civilhuszár írta...

Természetesen helyzetbe hozhatják magukat az ellenzéki amazonok ! Tudnak ők közösen sallert adni a kedves vezetőnek. :-)

2021. június 19. 22:28

Blogger pleinair írta...


Dobrev Klára engem is lenyűgözött. Tisztesség, jellem, ész és erő sugárzott a beszédéből, amit a napokban hallottam. Tényleg lenyűgözött. Érdemes odafigyelni Klára minden szavára. Az oldott stílus, amiről Pupu írt, pedig hab a tortán. Klára igazi államasszony!

2021. június 19. 23:08

Névtelen 1970 írta...

Kedves anteus!

Mondjuk Mária Terézia is "megérte a pénzét". A felvilágosult abszolutizmus korának minden jegyét magán viselte. A magánélete is "érdekes" volt. Az I. Ratio Educationis révén pedig elindult az "oktatásügy politikum" (vagyis fontos államhatalmi kérdés) szemlélet erőteljes érvényesülése hazai oktatásügyben (is). Ennek minden pozitívumával (nem kevés van ebből) és negatívumával (ebből is van bőven) együtt.

2021. június 20. 9:49

Névtelen Névtelen írta...

Orbán is azt hiszi, hogy egy birodalom fog mögötte állni.Pedig szegény ember sehogy sem jut be a unios vezetőségbe. V -4 nel sem válasszák meg semminek ,csak a rengeteg beleolt pénz végett
van a csapatban.Ifju komcsitól eljutott a keresztényig.Pojacáskodik 1-2 mill ember előtt.Ha sorsa leáldozik család rokonság megy a Titanik után.

2021. június 20. 14:17

Blogger PuPu írta...

Kedves Ismeretlen, ha nem adsz magadnak nicknevet, akkor sajnos nem fogom közzétenni a hozzászólásaid!
Egyébként is utálok moderálni, de van másik Ismeretlen is, aki itt élné szerelmi és szexuális életét, elég nekem vele bajlódnom!
:)))

2021. június 20. 14:40

Blogger lorinczy írta...

Örülök Dobrev Klára indulásának az előválasztáson. Remélem,hogy Ő lesz az első női miniszterelnökünk.

2021. június 20. 21:58

Névtelen Névtelen írta...

nos teve, bár nem vagyunk barátok, még csak haverok sem,
.
DE
.
ez most parádésra sikeredett!!
.
mindig mondtam, hogy kitűnően tudsz írni!
a Dobrev Klára személyében tökéletesen egyetértünk.
egy rendkívül értelmes, művelt, tanult, nyelveket beszélő - ezen rugóznak most a csuti geciék, ezért ez is szempont, mégha lényegtelen is! - ráadásul nő, ami a mai világban szerintem nagyon fontos szempont!
egy dolgot remélek.
ha felmegyünk a pályára, akkor a szeméályes ellentéteket, antipátiát félretesszük - részemről ez alap - és az ellenfél legyőzésére koncentrálunk!
aztán majd a dolgos hétköznapokban elküldjük egymást a picsába, meg akár utálkozhatunk is, mert az jól esik,
.
DE
.
a cél a lényeg,l s annak elérése!
.
.
abramovics voltam, s vagyok
.
.
Ps.:
tudom, hogy elolvasod,
.
DE
.
te még nem vagy profi.
csak egy megyei amatőr, aki túlkoros, bár tehetséges játékos.
mindenesetre arra biztatlak, hogy a helyi kis nyájadat, kik ájultan csodálnak, trenírozd arra, hogy próbáljanak profivá válni!
remélem érted!
.
ÉRTED?!

2021. június 22. 9:34

Névtelen 1970 írta...

Kedves abramovics!

Lehet, hogy PuPu nem "profi" (szerintem az, de nem ez a lényeg most!), de érezhetően a szülei megtanították neki az alapvető viselkedési normákat.
A te esetedben ez láthatóan sikertelen volt:(. Minden egyes bejegyzésed egy-egy apró bizonyítéka ennek.

2021. június 23. 7:57

Névtelen Névtelen írta...

látod, teve?
.
pont erről beszélek, s beszéltem mindig!
az ilyen idiótákról, mint ez a szerencsétlen, aki képtelen felfogni az értelmét annak amit írtam, fogalma sincs arról mi miért történik,
.
DE
.
szolgalelkűen, azonnal a védelmedre akar sietni, s belebeszél, mintha ez telefon volna, s mindenki belebeszélhetne.
s te ezekkel, az ilyenféle félékkel gondolod, hogy a csuti gecit el lehet takarítani?!
he? mi? na!
.
megnyugtatva elkeserítelek
.
NEM FOGJÁTOK TUDNI AZ ILYENEKKEL ELTAKARÍTANI A CSUTI GECIT
.
ezek alkatilag, genetikailag alkalmatlanok arra, amiről beszéltem.
ezeknek a csekélynek sem mondható értelmük addig nem ér el, hogy felfogják egy leírt szöveg értelmét, olyanok, mint a kamaszok, az agyuk homloklebenyi része irányítja őket, azaz érzelmi alapon élik az életüket.
a gondolkodnak szót nem írhattam oda, hiszen a gondolkodásra képtelenek, mert ha és amennyiben arra képesek lennének, abban az esetben képesek lennének értelmezni is egy leírt szöveget.
egyébiránt boldog lehetsz, hiszen megerősíttetted magad, az egódat, hogy egy kretén máris a segítségedre siet, megvédendő téged.
mondjuk én erre nem lennék büszke, mert én meg tudom védeni magamat, ha kell a szó fizikai értelmében is,
.
DE
.
ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz!
így nyugodtan élvezheted a "győzelmedet" ami nem létezik, hogy egy ilyen kretén kell melléd.
.
.
abramovics voltam, s vagyok
.
.
Ps.:
a lovagiasság szabályai szerint ezt is ki kellene engedned, hadd lássa a marhája, mekkora marha is ő valójában,
.
DE
.
az után, hogy elfogadtad a "segítségét" erre nem számítok
hozzáteszem még, hogy újfent bebizonyítottad, nem vagy legény a gáton, tekintettel a szövegem arra a részére, amit alapnak tartok a magam részéről!
.
ÉRTED?!
.
ezzel a témát lezártnak tekintem.
én továbbra is ember vagyok, ti meg legyetek azok, amik!

2021. június 24. 9:06

Névtelen 1970 írta...

Kedves abramovics!

Igen, én is pont erről beszéltem. Legalább egyszer olvasnád vissza, amiket írsz, esetleg fel is fognád (?), mi a probléma azzal. De szerintem erre alkalmatlan vagy. Nem "genetikailag", mert (veled ellentétben) én nem vagyok náci, hanem a mérhetetlen butaságod, primitívséged és neveletlenséged miatt. Szánalmas vagy...

2021. június 24. 12:38

Blogger PuPu írta...

Kedves abramovics, te nem "ember" vagy, hanem egy büdös bunkó.
De az is lehet - sőt valószínű - hogy elmebeteg, ez esetben nem ártana kezeltetned magad, még mielőtt az arra illetékesek elrendelnék a kényszer-gyógykezelésedet.
Mikor visszaengedtelek, azt gondoltam, hogy a témához szólsz hozzá, és bár személyesen én semmire sem becsüllek, hagytam, hogy a véleményed megjelenjen, mivel ez egy nyílt blog, és mindenki számára szerettem volna biztosítani véleménye közzétételének lehetőségét.
Visszaéltél a lehetőséggel, nem először.
Visszaállt az alaphelyzet: egyszerűen nem vagy...
:O)))

2021. június 24. 15:08

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot