Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"ŐRÜLET, DE NINCS BENNE RENDSZER"

8 megjegyzés -

1 – 8 / 8
Névtelen DarthVader írta...

"Jön ilyen a közeljövőben?"

Nem, éspedig kurvára nem. Evvan. Természetesen Gyurcsányahibás.

(Érdekes, Gyurcsány fél éve nem nagyon mutatkozik, még sincs sehol a civil szférából
üss tökösként felemelkedő hiró, aki győzelemre viszi a civil társadalmat Orbán ellen. Pedig ugye az volt a közbeszéd bal (?) oldalon, hogy Gyurcsány nem engedi kibontakozni üket. Hát most itt a lehetőség. Ja, tudom, hideg van. )

2016. január 5. 8:12

Névtelen immunpanel írta...

Szerintem majd egyszer valamikor bizonyára jön valaki.
Most egyelőre még csak azt szemlélhetjük, hogy az orvosok kinek az érdekeit képviselik, kikkel fogtak össze?
Meg azt is szemlélhetjük, hogy az ügyvédek és a jogászok miféle érzékenységgel munkálkodnak - kiknek az érdekében, kikkel?
Hát a pedagógusok?

Reménykedjünk, hogy nem csak saját magukra gondolnak, mert olykor-olykor van az úgy, hogy a másik szívfájdalma sokkal nagyobb fájdalom, mint a sajátunké, csak engedjünk érezni, rengeteget lehet közben tanulni...igaz, csalódni is.


2016. január 5. 8:20

Névtelen Névtelen írta...

Ha teheted menekülj ebből a birka akolból. Ez nem ország .Rád semmi szükség. Földet pár traktor megműveli,gyárba dolgozó nem kell/gyár sincs/.Ha közmunkán akarsz dolgozni előtted egész Orbánisztán.

2016. január 5. 9:35

Névtelen Névtelen írta...

Ezt a piti keresztapát megbuktatni még egy pár évig szinte lehetetlen. De van ennél nehezebb is. Hogy majd nélküle is működjön, gőzerővel viszi vissza a múltba a teljes társadalmi berendezkedést. Lásd egyházak, oktatás, az erőforrások újraosztása. Már Fidesz hű menedzserképzés is folyik. Hogy ez miért fontos neki,mikor már úgyis az ország leggazdagabbja nem tudni ,talán Hérosztratosz szindróma? Dinasztia alapítás? Vagy minden célcsoportnak hazudva(vallásosak,mélymagyarok,sikertelenek) úgy bejött, hogy a végén maga is elhitte?Most hallottam egy Jókai Anna(szintén vokalista) idézetet,ami szerint az embereket megismerni kell,nem megváltoztatni. Megismerni és kihasználni, ezt vette észre őkelme. Ebben az országban mindig is rengeteg frusztrált ember élt, akik a jelentéktelenségtől a halálnál is jobban félnek, és tőle megkapták, hogy nekik van igazuk,ők győztek nem éltek hiába. Hogy ki buktatja meg?
Az ellenzékről talán majd később beszélnék. Nézzük az EU-t. Hozzá hasonló, népbutítással felkapaszkodott, nála valamivel nagyobb kaliberű gengszterek, akik előre engedték felderíteni, meddig lehet elmenni egy viszonylag civilizált országban. A pénzt is azért tömik ide, hogy hiánya ne zavarja a kisérletet.
Boldog újévet kívánok minden jó szándékú baloldali embernek,ránk férne.

2016. január 5. 9:44

Névtelen évasanyóca írta...

Én az ilyen felfuvalkodott hólyagot meztelen kergetném tüzes kövön a Margit-köruton! Csoda, hogy nem sztrájkolnak a dolgozók, mint a birkák, tűrik:

http://nol.hu/kultura/a-gatyaba-razas-nehezsegei-1582361

2016. január 5. 15:50

Névtelen mavtelep írta...

Nem Pupu, nem jön, mert 1 ember ehhez nem elég !
Másrészt : bárki jönne is , egyből akadna aki "építő jellegű kritikájával " kinyírja. És nem túlzok, nagyon destruktív alapállás jellemző a független, demokratikus megmondókra.
A csapatépítés lenne az első a hátországban is ...
Szervusztok, jó napot !

2016. január 5. 16:24

Blogger MoonRiver írta...

Tegnap a Klubrádióban is ezen ment az agyalás, hogyaszongya a karaktergyilkosság miatt alig elképzelhető, hogy leend majd valaki, időben, aki pont azelőtt és annyi ideig lesz az ellenzéki baloldal jelöltje a választások előtt, hogy éppen megismerjük, de még ne nyíródjon ki a Fidesz által. Most komolyan: Gyurcsányt már úgyis kinyírták, lerágott csont, csak ő nem hajlandó ezt tudomásul venni. Hát milyen dobás lenne ő, aki tudottan ütésálló, akitől Orbán tart, akin már fogást sem lehet találni? Már csak ez megérné, végignézni a nyúzott ötletelők képét, amint igen nagy dilemma elé kerülnének. Ajaj, mennyi repülés lenne itt közülük...(Jó lenne megérni, még ha tudom, alig kivitelezhető az egész gondolat.)

2016. január 5. 18:39

Névtelen hello írta...

PuPukám, nem vagy Te olyan naiv, hogy ne tudd: csak különféle építkezések kapcsán lehet a gigalenyúlásokat megoldani, sem az orvosképzés, sem az egészségügyi személyzet bérezési anomáliáinak megszüntetése, hát még a létszámhiány ellen ható, esetleges intézkedések sem hoznak NEKIK egy vasat se a konyhára. Azt meg számtalan példából látjuk, tudjuk, Te is sorolni tudnád napestig, hogy ennek a garnitúrának nem szempont, nem is volt, nem is lesz, hogy A NÉPNEK mi lenne előnyös.

2016. január 5. 20:12

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot