Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"ZSÁK, MEG A FOLTJA"

9 megjegyzés -

1 – 9 / 9
Névtelen Névtelen írta...

Ajajaj.Mecsoda problémák!

2012. augusztus 28. 23:16

Névtelen Névtelen írta...

Rajzfilmekben láttam ezt a kőfejű, odasúgdosó robotembert.

2012. augusztus 29. 5:02

Névtelen kogito írta...

Egy régi rendőrtábornok barátom mesélte, hogy ez a TEK-vezér 2000-ben rendőr-hadnagy volt és egy akció során agyonlőtte véletlenül a bajtársát. E miatt leszerelték. Rögtön át is állt zorbán szolgálatába testőrként. S íme láss csodát! Hadnagyból rögvest dandártábornokká avanzsált! Szép karrier. Hiába, a seggnyalás a legkifizetődőbb ma hazánkban. Pintér Sanyáról meg elég bibliográfiát lehet olvasni. Szép kis bagázs vezeti (?) ezt az országot, nem mondom.

2012. augusztus 29. 10:27

Névtelen Névtelen írta...

Bizony névtelen nagy probléma az a 3 bűnöző meg a többi.Neked is csak még nem veszed észre.A végén te leszel a legjobban felháborodva ellenük,jobban mint akik mindig is tudták.Oszi.

2012. augusztus 29. 11:06

Blogger Varga Éva írta...

Én kattintottam a nemtetszikre.
Meg is indoklom:
Nem szabadna ilyen megengedőnek lenni a maffia hivatalos, felfegyverzett magánhadseregének a fejével.
Ez az ember buta, önelégült, képzetlen(!!!) és pont ezek miatt veszélyes.(Viszont pont ezek miatt válhatott Orbán alatt azzá, amivé)
Aki látta az ominózus sajtótájékoztatón - talpig beöltözve, mint aki most jött a frontról -, illetve hallotta tegnap Olgánál, annak nincsen kétsége ezen tulajdonságairól.
Én konkrétan nem akarom, nem szeretném, hogy a felcsúti maffiafőnöknek felesküdött idióta (hatelemis?) izomagy egy ilyen jellegű szervezetet irányítson, a pénzemből a hobbiját fejlesztgesse - akkor járjon maszekban paintball-ozni -, azt viszont igen, hogy minden létező médium tegye nevetség és gúny tárgyává lehetőleg minden alkalommal, mikor elkezd bármiről bármit mondani.
Nem akarok immunis lenni az emberi bunkóság egyre több jele iránt, és nem akarom, hogy ez az idétlen hülyegyerek bármit is megússzon később, mikor visszakerül oda, ahova szellemi képességei után való: gyalogos rendőrnek, forgalmat iránxyítani.
Sajnálom, PuPu, talán ez az első eset, hogy nem értek egyet veled mindenben.
:-(

2012. augusztus 29. 11:30

Névtelen Névtelen írta...

Szerintem ez az ember "Sztívün Szegálnak" képzeli magát, és azt hiszi, ő is olyan rettenthetetlen hős. Ez egyébként teljesen normális - tíz éves korig.
Az a felháborító,hogy megnyomorított hazánkat Orbán arra kényszeríti, hogy súlyos milliárdokat költsön erre a röhejes gittegyletre. Nem számít, hogy a rokkantnyugdíjasoktól vette-e el a rávalót, vagy a gyógyszert szedő kiszolgáltatott millióktól.Pont olyan erkölcstelenül és elvetemülten, mint a Nottinghami seriff, ha már filmes párhuzamokat keresünk.Sajnos nem ez az egyetlen pénznyelő. Mindent lajstromba kell venni, és a Fidesz bagázs FELELNI fog.

2012. augusztus 29. 20:29

Névtelen tiboru írta...

@kogito,

a "régi rendőrtábornok barátod" (már ha létezik) hülyeségeket beszél. Hogy nem mondjam: hazudik.

Csak a legnagyobb torzításokat tenném helyre: nem lőtt agyon senkit, hanem egy elfogás alkalmával (egy totál bedrogozott faszit kellett ártalmatlanná tenniük) a dulakodásban elsült a géppisztolya és lábon lőtte az egyik kollégáját, aki (szerencsére) nemcsak túlélte a lövést, de gyakorlatilag maradandó nélkül gyógyult. Az eset amúgy 2002-ben történt, nem 2000-ben.

És nem az eset miatt szerelték le, hanem két évvel később ő szerelt le. Mondom: két évvel később, miután a bíróság vétlennek és ártatlannak találta. Mondom: vétlennek és ártatlannak. És nem Fidesz-bíróság volt ám, hanem még független.

Innen is üdvözlöm a "rendőrtábornok" barátodat. Több Cavinton kéne szednie.

2012. augusztus 29. 20:44

Blogger éva írta...

tiboru
Tehát lőtt és talált, az pedig isteni szerencse, hogy nem szíven, gerincen vagy tarkón...
Én azért kommandósként nem igazán nyugodtan indulnék bevetésre egy ilyen parancsnokkal! Akinek viszket az ujja a kibiztosított fegyveren, és nem tudja kontrollálni amit csinál.
Verbálisan sem, ahogy a Pupu által is felhozott példa mutatja. Ez a mikrofonba suttogás is felért egy nem célzott lövéssel, csak most éppen - a változatosság kedvéért - magát lőtte "lábon" virtuálisan.

2012. augusztus 30. 6:36

Névtelen kogito írta...

Tisztelt "tiboru"!
Köszönöm a helyreigazítást. Annál is inkább, mert a nagyon is létező ezredes úr valós személy. Hozzátette ugyan, hogy közvetlenül nem volt részese, tanúja, vizsgálója az esetnek, úgy hallotta másik kollégájától.
S mint tudjuk, a hírek, ha több személyen keresztül jutnak el valakihez, már nem ugyanaz a hír. Remélem elnézed nekem, én csak közreadtam s így legalább (remélem!) pontosan írtad le az esetet? Azt is mondta még, hogy Hajdú a megboldogult FRE-nél volt zászlós.
Üdvözlettel: kogito

2012. augusztus 30. 12:26

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot