Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"SZENÁTOR..."

9 megjegyzés -

1 – 9 / 9
Blogger - írta...

EZ ÁLLATI JÓ VOLT PUPU! NA, MIKOR LESZ NYUGGER PÁRT? REMÉLEM MÉG A VAGONÜGYI MINISZTER KINEVEZÉSE ELŐTT...
PÁRNACIHA= NEM JÓ ÖTLET=PINTÉR EZÉRT MONDTA, HOGY NŐNI FOG A BETÖRÉSEK ÉS A RABLÁSOK SZÁMA?!
NYUGDÍJASOK BANKJA VAN VALAHOL? AZ OSZTRÁKOKNÁL RÉMLIK VALAMI...

2010. október 16. 22:16

Névtelen Törzsi írta...

PuPu,

Krupszkáját?
Elvétetted!!!!
Inessza Armandot akartál írni, nemde?
:D:D:D
Törzsi

2010. október 16. 22:20

Névtelen Névtelen írta...

Már megint mérgelődöm! Ismét nem tették be a blogodat az ajánlóba a a kapcson!!A hozzászólásokat ott is meg szoktam nézni.:)De már megtalálom !!!
Nagyon jó az írás!Hát igen, "úrilány nem köpköd..." Ugyanúgy mint a kedvenc szóvivője, vele is lenyelettek valamit.Undorító dolgok ezek PuPu!
Más: Én nagyon örülnék, ha törölnéd a nem tetsző névtelen hozzászólásokat, legalább lenne egyetlen hely a neten, ahol az ember nyugodtan olvasgathatna.Gyűlölöm, hogy kötelességüknek érzik mindenütt osztani az észt, azt a keveset, ami még maradt nekik ennyi agymosás után.Szécsi Magda beírásait nagyon kedvelem, jó lenne ha megtudnám, honnan rendelhetők meg a könyvei.
Üdv.:MC

2010. október 17. 9:11

Névtelen Névtelen írta...

Kedves PuPu!
Megint remekeltél!Én szeretnék a kézcsókosok közül egy pár arcot látni, amikor a postás kézbesiti a 0,6-ot!


Egyébként MC-nek igaza van!

Üdv.:Ági nyugger

2010. október 17. 16:25

Névtelen Névtelen írta...

na, például most lenne jó pupu, ha innen rálehetne kattintani az írásodra, amikor igen gyorsan leveszik onnan az anyagodat és nem tudom elolvasni a hozzászólásokat!!!!

szia MC! adj egy pf. címet és küldök könyvet, azt hiszem az egyikből még van 3 felesleges. pupunak is küldenék de őt nem érdekli a cigány irodalom csak a nyuggernyúzó gabik:))))
ide írhatsz, ha gondolod/ de ne hidd, hogy a könyveimben szeretve vannak a szocik vagy a kádári évek... /
majusiorgona77@fremail.hu -SZM-

2010. október 17. 18:02

Blogger eva írta...

pupu, egy bevandorlo legyen csendben, oruljon, hogy szor no a pupjan...

2010. október 17. 19:08

Névtelen Névtelen írta...

Nahát! De megszépültél PuPu!!!!!! Sokkal jobb így az oldal!Csak pislogtam, mert az előbb még nem ilyen volt!:D
Üdv.: MC

2010. október 17. 19:29

Névtelen Névtelen írta...

Pupu, azt mondja nekem a szomszéd, elvették a 13. havi nyugdíjat. Mondom neki, tőlem is, de maguk mégis kapnak nyugdíjemelést, mi meg fizetésemelést már hat éve, egy vasat sem. Azt mondja, ja hát az egyéni pech. Na ja, csak éppen ugyanaz a kéz, amelyik emeli a már nem dolgozók járadékát, nem emeli a dolgozók fizetését.
És én már nem számíthatok a besorolási kategória szerint háromévenként kötelező emelésre sem, mert a nyugdíjkorhatárt emelték, de a besorolást meghagyták, hatvan éves nyugdíjbavonuláshoz igazítva. Most már akármennyit dolgozom, mindig ugyanannyi fizetésem lehet..... szóval, nem nagyon lehet csodálkozni, ha valaki ezerrel rohan nyugdíjba, mert itt csak a hülye akar a munkájából megélni.
vizi.

2010. október 17. 21:07

Névtelen Névtelen írta...

a selmeciről közhirré kéne tenni a fészbukon meg ijen helyeken amit művelt a tolvaj szenátór asszonny.direkt nem írtam helyesen mert olyan mérges vagyok erre a sejpítős szőke kurvára.

2011. február 7. 8:08

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot