Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"FRADI"

9 megjegyzés -

1 – 9 / 9
Blogger Zs írta...

Mikor a Klubrádión hallottam,hogy az IMF hitelhez kötik a stadion felújítását felhördültem.
Tényleg ez a legfontosabb!
Közben megint lemaradunk a pl.logisztikai, informatikai hálózat fejlesztésekben - ami esetleg hosszútávon is munkahelyet teremt - focistadionokat építünk egy kis csoport hasznára.A Spanyoloknál a legjobb a foci 27 százalékos munkanélküliséggel. Van esélyünk a munkanélküliséget túlszárnyalni, a focieredményeket aligha.

2012. január 12. 22:51

Névtelen Névtelen írta...

Soha nem voltam foci által elbűvölt, így életemben csak két alkalommal fociztam.
Viszont néztem - de csak addig, amíg nem Tamás védett az oroszok ellen.

Szerintem a pécsi Rapp a világ legjobb kapusa volt.
Amikor a Pécs kiesésre állt, csodaként Ő kapta a legkevesebb (!!!!) gólt. Ilyet Grosics sem tudott volna produkálni.

2012. január 13. 1:18

Névtelen Névtelen írta...

Kedves pupu!
Hoztam egy kis olvasnivalót!
Üdvözlettel: placebo

http://mozgovilag.com/?p=5012

2012. január 13. 6:12

Névtelen Névtelen írta...

aldozzon a hobbijara a saját penzebol, ne a milyenkbol?

Macskajancsi! Teged is mi tartunk el, milyen te penzedrol beszelsz?A nyugdijas oruljon, hogy egyaltalan penzt kap, ne ugasson! te a szociknak, komcsiknak fizettel be, toluk kellene kerni a "kis penzikedet".Nagyon melle fogsz, mar biztos bottal botorkalsz.de lehet, hogy a lukas fuled miatt minden felreertesz.

2012. január 13. 6:37

Névtelen pumukli írta...

"Bocsássatok meg neki.
Nem tudja mit cselekszik"

2012. január 13. 9:58

Blogger Patti írta...

"Azzal sok száz embertárson segítenek,
Amin most egy cifra tornyot építenek." by Csokonai. Hát, egy toronnyi stadiont biztos építenek... Hiába no, a régi versekben örök igazságok rejlenek.

2012. január 13. 11:32

Névtelen kogito írta...

január 13. 6:37 Névtelenről:
Erre az idióta szarcsimbókra nem kell reagálni, látszik, hogy totálisan elmebeteg! Uff!

2012. január 13. 12:19

Névtelen Névtelen írta...

Olvaslak,mikor csak lehet, de ne küldjék el a hozzászólásokat, mert agybajt kapok! Azt sem tudom véletlenül hogyan kattintottam oda.

2012. január 13. 15:27

Névtelen margó írta...

Már ide s betette a lábát, ill. kezét egy orbán eltartott. Kérdezem a "névtelen" nick alatt irótól, hogy " Anyád hogy van? merthogy ő is lesz egyszer nyugdijas, ha ugyan a vezéred addigra nem teszi fel az ország minden pénzét roulettre, és ugye ilyen mentalitásu gyerektől nem várhatja, hogy élete utolsó éveiben segitse őt.
Vagy esetleg te is egy kukagyujtogató fradi drukker vagy? akkor rossz oldalon irogatsz.

2012. január 15. 3:57

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot