Google apps
Main menu

Megjegyzés helye: PuPu BLOGJA

"BANKOK, BANKÁROK, BALEKOK"

8 megjegyzés -

1 – 8 / 8
Névtelen Névtelen írta...

Azok a goni szocik beszéltek rá gondolom Orbánt is a frankhitelre (most pengette vissza iiben hirtelen a maradék ötmillát, csak úgy farzsebböl) meg az összes Fidroid önkormányzatot is és úgy szörmentén még "Pataky Hakni Attilát" is ... Misztikus, mááágikus erejük van ... ;-)

2011. szeptember 19. 3:51

Névtelen FLEX írta...

Nem a bankárokra kell haragudni? Haragudni nem is kell, annak értelme nincs. De számomra egyet jelentenek az UZSORÁSOKKAL. Háromszor is meggondolom, hogy forduljak- e hozzájuk.

Ott szeret hitelhez jutni, ahol a havi teher kisebb? Persze, mindenki az olcsóbbat keresi. De, hogy mi az olcsóbb, mi a drágább, azon el lehet gondolkodni, azért van az embernek esze, hogy gondolkodjon. Ma már sokszor hallom másoktól is édesapám által is megfogalmazott mondatot: Sokszor a drágább az olcsóbb. Ezt ő árucikkekre mondogatta valaha. Én ezt mindig szem előtt tartom, s tartottam akkor is, mikor a bank felajánlotta számomra is a frank hitelt. S mivel gyanakvó vagyok (édesapám szerint túlzottan is) ezért a forint hitel mellett döntöttem. Az élet engem igazolt. Azóta is ha valami túl olcsó, az nekem már gyanús, átverést érzek benne. AZ EMBEREK TÚL NAIVAK. NEM KELLENE AZT HINNIÜK, HOGY A BANKOK ÉRTÜK VANNAK. GYURCSÁNY SZAVAIVAL ÉLVE: LÓFASZT!

2011. szeptember 19. 7:06

Névtelen Névtelen írta...

"Igazán elkeserítőnek és érthetetlennek ezt a tudatlanságnak tűnő, vagy annak álcázott, de inkább elszánt képmutatást tartom, amivel magasan képzett értelmiségiek igyekeznek kibújni a felelősség alól." (Mészáros Tamás)

2011. szeptember 19. 8:50

Névtelen Névtelen írta...

OTP mint magyar bank ?

74% külföldi tulajdon...

https://www.otpbank.hu/portal/hu/IR_Tulajdonosi_struktura

A legnagyobb részvényes Timur és csapata..., ugyanaz, akitől most a MOL részvényeket visszavettük... bár a táblázatban "csak" 8,88% az övék, egyesek szerint ez 40 % felett van...

2011. szeptember 19. 10:21

Névtelen Kun Béla írta...

Igazi magyar mentalitás. Hogy alattvalói e azt nem tudom :)) de igazi magyar.
A drága forint hitel nem kellett, mert azon túl sokat keres a bank, ami mint azt legalább Szálasi óta tudjuk zsidó tulajdonban vannak :)) vagyis sokat keresnek rajtuk a zsidók. Akkor ott volt az olcsó frank hitel, gondoltuk azon nem keres a bank olyan sokat, csak kicsikét, de közbe felment az árfolyam, most már ez sem jó.
Akkor most mindenki hibás a bank, a bankár, az állam, a szocik, Gyurcsány term. Orbán és most már mindenki. És most már átvernek a bankok, mert nem is annyit kéne vissza adni meg bla bla lba sorolhatnám még.
A valóság most sem kell itt egy magyarnak sem, Mert a valóság az nem mesebeli. Ott pontosan annyit kell visszafizetni a bankoknak, amennyit ők kiszámoltak. És az nem kevés persze, de a magyar és ez itt a lényeg a természet, a magyar az csak kapni akar de ingyen. Vagyis már azon jár az összes hitele esze, hogy nem kell neki visszafizetni a kölcsönt, csak a hasznát akarja annak élvezni. Adjanak a magyar nak ingyen, mer a zsidónak van pénze a magyarnak meg nincs. Mondjuk a cigány ugyan így van vele, csak ő a magyarokkal van így. Adjá nekem me neked van nekem meg nincs.
Na erre mondják a bankok, hogy lóf...t.
Na ilyen a magyarok többsége, ingyen akarja a jólétet, csak csinálni ne kelljen semmit érte.
Kohn Kertész Béla. :)

2011. szeptember 19. 13:43

Névtelen zombi írta...

Az a baj, hogy nem tudjátok felfogni a hangyányi eszetekkel, hogy csak úgy lehet harcolni, ha van ellenség.
Ugye most már másfél év után nem nagyon lehet az MSZP-re hívatkozni, mert uncsi mindenkinek. Gyurcsány ellenség ellen megint csak uncsi, amit a WikiLeaks tett helyre. Tehát nem érdemes forszírozni. Akkor keressünk másik ellenséget, akit mindenki útál, mikor a hitelt vissza kell fizetni./Mikor kapja a pénzt, vagy az árút, akkor erről szó nincs, csak boldogság./Tehát lehet folytatni a harcot. Mert ez Orbánnak a lételeme. De én úgy gondolom, a magyaroknak már nagyon elege van ezekből a több frontos küzdelmekből, különösen, ha a municiót is elveszik tőlük.
Szerintem Orbán harcoljon egyedűl, nekünk meg hagyjon békét.

2011. szeptember 19. 14:53

Blogger Novi írta...

"Itt nem az állampolgár érdeke számít, csak Orbán hatalmi szempontjai és a mögötte álló gazdasági klikk érdekei."

S mind ezt valahogy igazolja Eltolcsi levele is, amit a Lajtán túli kollégája megkeresésére írt...
http://kep.index.hu/1/0/236/2367/23672/2367240_18120e7cf5a98169857b3279abc92405_o.jpg

Lehet találgatni, hogy mely rétegből kerülhet ki a 10 %-nyi végtörlesztő /azaz, kinek van!, mert többnek már nem lesz rá pénze/, annak ellenére, hogy miket is hablatyol a többi narancsvidéki fiú.

>;-))

2011. szeptember 19. 22:38

Blogger éva írta...

Mert aki rosszul jár - az SENKI.
A "senkit sem hagyunk az út szélén" mondással kapcsolatban meg két álláspont csatázik:
1: persze, mert kilökjük az árokba
2: persze, mert belökjük az út közepére, és oda-vissza végigmegyünk rajta a narancsos úthengerrel.

2011. szeptember 20. 16:30

Használhatsz néhány HTML-címkét is, például: <b>, <i>, <a>

A megjegyzések moderálása engedélyezve van. A küldött megjegyzéseket jóvá kell hagynia a blog szerzőjének.

A megjegyzés elküldése után be kell majd jelentkezned.
Kérjük, bizonyítsd, hogy nem vagy robot